Про нас
Погода


Життя - це подорож, а не
пункт призначення

Steven Tyler

"Aerosmith"

Відгуки,

пропозиції,

коментарі

 

Декілька причин відпочивати і навчатись з нами:

 

1. Надійно – всі проекти апробовано з дітьми та дорослими різних рівнів фізичної підготовки, психологічного та інтелектуального розвитку.

 

2. Максимальний індивідуальний підхід – досягається малими за чисельністю групами або взагалі індивідуальною роботою з людиною.

 

3. Комплексний підхід – ми не зациклюємось на якомусь одному напрямі розвитку, пізнання або засобі пересування. Використовуємо всі можливості для різнобарвного відпочинку та творчого розвитку.

 

4. Гнучко – проекти та програми завдяки індивідуального підходу оперативно корегуються залежно від можливостей та побажань групи (людини).

 

5. Для всіх – Ви можете самі підібрати собі проект за складністю і цікавістю або замовити розробити “під Вас”, проекти у нас не "спортивні", в них будь-яка середньо розвинута особа відчуває себе комфортно. Саме головне – Ваше бажання.

 

6. Цікаво – програми розробляються таким чином, щоб побачити і пізнати якомога більше за коротший термін (наприклад, інші пропонують для аналогічних програм 3-4 окремих проекти), щоб відвідати найпотаємніші і найчарівніші куточки, познайомитись та поспілкуватись з чудовими та талановитими людьми, зустрітися з непередбаченим і самостійно його подолати.

 

7. Романтично – максимальне єднання з природою та спілкування з людьми, нові знайомства, нові відчуття, нові можливості…

 

8. Це випробування, дослідження та задоволення – шляхи до мети не завжди бувають легкими та очевидними, що перетворює реалізацію поставлених завдань у пригоду.