Про нас
Погода


Життя - це подорож, а не
пункт призначення

Steven Tyler

"Aerosmith"

Відгуки,

пропозиції,

коментарі

 
Дорога в тисячу миль починається з першого кроку.
  Лао Цзи

Людина лише там чогось домагається, де вона сама вірить у свої сили.
  Л. Фейєрбах

Перемоги, які досягаються легко, небагато чого варті. Тільки тими з них можна пишатися, які є результатом наполегливої боротьби.
  Г. Бігер

Якщо ти вистрілив – можеш не поцілити, але якщо не вистрілив – то не влучив напевно.
  О. Лагутін

Поки не спробуєш, не навчишся щось добре робити – ніколи не кажи «мені це не подобається».
  Студія SCS

Якщо не маєш бажання – не гай даремно свій час і час інших.
  Студія SCS
 

Студія SCS виникла більше 17 років тому з метою разом з батьками-однодумцями виховувати дітей та підлітків впевненими в собі, з власною думкою, з визначеністю щодо прийняття відповідальних рішень, щоб діти росли здоровими, сильними, духовно і інтелектуально розвинутими, щоб вони могли в певний час знайти себе в житті, займатися улюбленою справою, поважати себе та інших, ставитися до всіх так, як би вони ставилися до себе.

Останнім часом до дітей і підлітків приєднуються дорослі.

 

Інструментом для досягнення поставлених цілей є процес активного пізнання людиною навколишнього світу та свого внутрішнього світу, як його частинки, виявлення та визначення напрямів реалізації своїх внутрішніх ресурсів і можливостей.

 

При цьому набувається таке: дотримання здорового способу життя, уміння працювати в команді, дисципліна, повага, самостійність, впевненість в собі в різних умовах, вміння швидко приймати обґрунтоване рішення, вольові якості і гнучкість характеру.

 

Основні принципи: максимально можливий індивідуальний підхід, всебічність, різнобарвність та глибина розвитку особистості.

 
Двері студії відчинені для всіх бажаючих.