Про нас
Погода


Життя - це подорож, а не
пункт призначення

Steven Tyler

"Aerosmith"

Відгуки,

пропозиції,

коментарі

 

Сьогодні, у час комп’ютеризації та автоматизації різних процесів, багато хто має помилкову думку щодо сутності навчання фотографуванню. Мене часто прохали навчити фотографувати, а коли я починав конкретизувати цілі, то виявлялося, що в одному випадку необхідно було навчити користуватись фото-, відеокамерою (у більшості – мильницями), в другому малась на увазі робота в графічному редакторі (наприклад, фотошопі) – але тільки не процесу фотозйомки (відеозйомки). 

Для того, щоб навчитися користуватися будь-якою технікою є досконала інструкція (в мильницях вона взагалі проста) – необхідно просто самому знайти час, сісти і розібратися – це не є навчання фотографії або відеозйомці.

Графічний редактор – інструмент обробки зображення (звуку – звуковий редактор) в цифровому вигляді, а не інструмент його отримання і фіксації. І перше, і друге – це тільки невеличкі додаткові складові процесу навчання фото-, відеозйомки.

Мета самого навчання процесу фотозйомки (відеозйомки) – отримувати максимально якісне, “живе”, з максимальним ефектом присутності і художності, правильно кадроване зображення в процесі зйомки, яке в подальшому практично не потребує комп’ютерної обробки для його покращення. Це можливо після опанування відповідних знань в галузі фізики, психології сприйняття різної інформації людиною, принципів роботи окремих складових апаратури, тощо.

Людина, яка знає всі особливості процесу фотозйомки, конструкцію і принципи роботи фототехніки (відеотехніки), зможе отримувати чудові результати на різній апаратурі.

Фототури (відеотури) – це подорожі із сприятливими умовами для проведення фотографування та відеозйомки в компанії однодумців. Вони спрямовані на підвищення Вашого фото-, відеорівня і поповнення колекцій чудовими та вражаючими зафіксованими моментами. Головною особливістю цих турів є наявність (створення) сприятливих умов для проведення зйомки. Під час туру проводиться відповідне навчання, майстер-класи та обмін досвідом.

Ми можемо організовувати під Ваше замовлення такі тури при наявності необхідної кількості учасників або індивідуально – тобто якщо всі учасники групи “мріють стати майбутніми режисерами”.

В наших мандрівках цілі набагато ширші, ніж тільки підвищувати фотографічний рівень учасника. Вони направлені на всебічний розвиток і пізнання людини. В багатьох випадках сприятливих умов для проведення фото-, відеозйомки за об’єктивними причинами ми створити не можемо. Але з окремими учасниками групи, які виявили бажання, можемо проводити майстер-класи з різними рівнями підготовки – це буде однією із складових мандрівки. Учасник повинен мати необхідне обладнання.

Дітям доцільно починати вивчати фотографування та відеозйомку (не плутати з користуванням фотоапарата та відеокамери) приблизно з 10 років (визначається індивідуально), коли вони можуть усвідомити різні фізичні процеси і явища, без складнощів розібратися із структурою та конструкцією фото-, відеоапаратури, самостійно її пристосувати до роботи в певних умовах.