Про нас
Погода


Життя - це подорож, а не
пункт призначення

Steven Tyler

"Aerosmith"

Відгуки,

пропозиції,

коментарі

 

Є два види страхування, які доцільно мати, – це страхування від нещасного випадку і надання невідкладної медичної допомоги. В страховці обов’язково повинно бути конкретно зазначено місце для якого береться страховий поліс.

За кордоном у розвинутих країнах обидва види відпрацьовуються на відмінно. У нас тільки в великих містах умови страхування забезпечуються на задовільно. І ми часто стикаємося з тим, що організовуємо і забезпечуємо надання невідкладної медичної допомоги, транспортування до медичного закладу, проведення необхідних термінових медичних досліджень самі за свій власний готівковий рахунок. А страхові в найкращому випадку компенсують тільки частину цих витрат і то, якщо вони документально підтверджені.

Відповідь “а ми цей район не обслуговуємо”,  “з цим медичним закладом у нас не укладено угоди”, “ми не зможемо до вас дістатися” або “у нас на даний момент немає можливості, ви надайте нам чеки і ми їх компенсуємо” практично присутні у більшості випадків.

Ми брали участь і в декількох рятувальних заходах, і проводили обмін досвідом роботи з рятувальниками Англії, Німеччини, Франції – в нашій країні (як і в багатьох місцях Росії) можна розраховувати тільки на себе і на допомогу Добрих людей.

Тому кожен учасник вправі сам вирішувати який страховий поліс обирати або ні. Але в будь-якому випадку інструктора-вихователя Ви повинні досконало ознайомити з Вашим станом здоров’я, щоб він знав як коректно діяти в різних ситуаціях.